Výrobky QUANTUM

Česká rodinná firma s 25 ročnou históriou
Široká ponuka výrobkov a služieb v oblasti plynu a tepla
Stabilná firma s dlhoročnou tradíciou
V tom, čo robíme, sme vytrvalí

Alternatívne riešenie

Výrobky so značkou Quantum vznikajú v renomovaných výrobných závodoch. Jedným z nich je svetový výrobca AO SMITH. Medzi ďalšie patrí popredný výrobcovia z Európskej Únie. Zo širokého výrobkového portfólia tak možno vybrať nielen jedinečné, ale veľakrát aj alternatívne riešenia vyhovujúce rôznorodým technickým a iným požiadavkám.

Jednoduchosť, spoľahlivosť

V jednoduchosti je sila, čo je jednoduché, to je tiež spoľahlivé - ohrievače vody bez elektrického pripojenia s večným plamienkom radu Q7-NORS, NORS/E, NORSO/E, NODS/E, NODZ/E, KMZ/ E sú toho zrejmým dôkazom . Doba technickej životnosti týchto výrobkov výrazne prekračuje jeho životnosť morálnu. Večný plamienok neustále dohrieva vodu v nádrži, pokrýva jej tepelné straty, minimalizuje zapínanie hlavného horáka a šetrí tak spotrebu plynu.

Technické riešenie

Využitie kondenzačnej techniky prináša nárast účinnosti spaľovacieho procesu, vyšší využiteľný výkon a nižšie emisie, čo je v zhode s rastúcimi požiadavkami legislatívy. Využitie kondenzačnej techniky prináša úsporu v spotrebe plynu až 23%, v porovnaní s klasickými atmosférickými horákmi. Tieto prednosti sa markantne prejavujú predovšetkým u "priemyselných" ohrievačov vody s vyššími výkonmi ako sú ohrievače radu Q7P, Q7C a Q7SU.

Komfortná regulácia

Elektronická regulácia umožňuje  vyšší komfort obsluhy ohrievačov vody . Typickým príkladom sú ohrievače vody rady Q7E. Riadiaca jednotka spaľovania sleduje teplotu vody a zabezpečuje bezpečné spaľovanie. Využitie časovača umožňuje programovanie ohrevu vody v týždennom režime. Prispôsobenie ohrevu vody požiadavkám užívateľov prináša nezanedbateľné úspory energie.

Použité materiály

Materiálová voľba limituje vhodnosť použitia a dĺžku technického života výrobku. Použitie nerezových materiálov u ohrievačov rady Q7P umožňuje ich inštaláciu vo zvlášť náročných a agresívnych podmienkach. Štandardné antikorózna ochrana vnútorného oceľového povrchu nádrží keramickou glazúrou významne predlžuje životnosť všetkých ohrievačov vody.

Použité technológie

Úroveň použitej technológie, technologická disciplína a kontrolné procesy podmieňujú kvalitu výrobku. Vyššia sila steny a vystuženie kritických zváracích miest nádrže, nanášanie keramickej glazúry až po zvarení, vystuženie dymové rúrky oceľovým krúžkom, využitie zváracích automatov eliminujúcich ľudský faktor - to sú východiskové predpoklady pre dosiahnutie TOP kvality ohrievačov vody Quantum.

Máte otázku alebo chcete pomôcť s výberom?

Napíšte nám a do 24 hodín sa vám ozveme.

Zaujímam sa o: Výrobky
Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Kontakt

QUANTUM Heating s.r.o.
Pekná cesta 15
SK, 831 52 Bratislava

+421 904 009 798
quantumas@quantumas.sk

Všetky kontakty

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Mám záujem o :