Vonkajší plynový sálavý ohrievač

Zdroj tepla pre chladnejšie večery a príjemné osvetlenie po celý rok – to sú vonkajšie plynové sálavé ohrievače. S našimi výrobky však získavate ešte niečo naviac. Exkluzívny design, luxusné prevedenie, nadčasovosť, nezávislosť, originalita, jedinečnosť, výnimočnosť a dominancia – to sú základné charakteristiky produktu, ktorý v Európe nemá obdobu. Slova nejsou nic, více je vidět a vnímat!

Výhody vonkajších ohrievačov

  • Využitie v exteriéru aj v interiéru
  • Mobilné prevedenie
  • Elegancia, nadčasový design
  • Sálavý účinok tepla
  • Vnútorné osvetlenie ohrievača
  • Bezpečný prevádzka
  • Jednoduchá manipulácia
  • Domáce aj  komerčné využitie
  • Variantné prevedenie na zemný plyn

Vonkajšie ohrievače – ideálne pre záhradné slávnosti

Vonkajšie plynové ohrievače QUANTUM  sa hodia pre inštalácie na vonkajších terasách s využitím počas záhradných slávnostiach, oslavách či svadbách. Svojím jedinečným designom prispievajú k slávnostnému rázu akcie. Dajú sa využiť pre neformálnych stretnutí  aj pri oficiálnych príležitostiach v smokingu.

V našej ponuke nájdete niekoľko druhov vonkajších plynových ohrievačov, ktoré skvele poslúžia mnoho rôznym účelom. Všetky akcie majú však jedno spoločné - ide o stretnutie ľudí, ktorý spolu majú prežiť príjemné chvíle pri rozhovoroch, posluhu hudby alebo tanci, obvykle u dobrého jedla a pitia. Taktiež romantické posedenie vo dvoch v dosahu sálavého ohrievača je zážitkom, na ktorý sa len tak nezabúda.

Praktičnosť aj romantika

Mäkké a príjemne rozvrstvené svetlo plynových sálavých ohrievačov poskytuje dostatočné osvetlenie a zároveň navodzuje intímnu atmosféru. Teplo, ktoré ohrievače sálajú, umožňuje posedenie dlho do noci. Užite si dlhé kúzelné večery v dosahu sálavého ohrievača QUANTUM zo skupiny výrobkov Exclusive! 

 

Katalog výrobků Exclusive

(2 824 kB)

       ze dne: 1.2.2016


Máte otázku alebo chcete pomôcť s výberom?

Napíšte nám a do 24 hodín sa vám ozveme.

Zaujímam sa o: Vonkajší plynový ohrievač Exclusive
Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Kontakt

QUANTUM Heating s.r.o.
Pekná cesta 15
SK, 831 52 Bratislava

+421 904 009 798
quantumas@quantumas.sk

Všetky kontakty

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Mám záujem o :