Informácie pre všetkých partnerov a užívateľov výrobkov QUANTUM

Výrobky QUANTUM sú postupne distribuované s novým QR kódom, ktorý nahrádza doteraz používaný čiarový kód. Nový QR kód je nalepený na obale výrobku QUANTUM a ďalšie exempláre sú pribalené spoločne so záručným listom. QR kód obsahuje označenie - kombináciu troch písmen a číslic - napr. 7nV. Kód jednoznačne identifikuje výrobok a umožňuje zachovať záznamy o histórii jeho užívaní.
Pre instalačnú firmu je dôležité nalepiť pribalený QR kód viditeľne na výrobok najlepšie blízko jeho výrobného štítku, požiadaviek na tento úkon je jasne uvedený na obale výrobku. 
Pre koncového užívateľa je dôležité poznať označenie QR kódu svojho výrobku, ktorý identifikuje výrobok napríklad pri uplatňovaní reklamácie. Odporúčame skontrolovať, či je QR kód na výrobku riadne nalepený a zaznamenať si označenie QR kódu, prípadne si kód vyfotografovať.
Servisný technik výrobku QUANTUM po jeho sprevádzkovaniu buď tak ako doteraz zaistí odoslanie vratnej karty s nalepeným QR kódom späť firme QUANTUM, prípadne má možnosť s využitím aplikácie naskenovať QR kód mobilným telefonom a informáciu o sprevádzkovaniu výrobku odovzdať elektronicky. Podrobné informácie ohľadom načítania a využívania QR kódov, určené servisným technikom QUANTUM, nájdete na našom webe v sekcii EXTRANET.
Váš QUANTUM Team ! 

  


Máte otázku alebo chcete pomôcť s výberom?

Napíšte nám a do 24 hodín sa vám ozveme.

Zaujímam sa o:
Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Kontakt

QUANTUM Heating s.r.o.
Pekná cesta 15
SK, 831 52 Bratislava

+421 904 009 798
quantumas@quantumas.sk

Všetky kontakty

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Mám záujem o :